Про нас та єдиний сайт натяжних стель України

ourstory image

Наша історія

Історія стартапу STELI.NET.UA

STELI.NET.UA – це унікальний веб-сайт, який об’єднує натяжні стелі України. Ідея створення такого ресурсу народилася у 2021 році, коли було завдання знайти достовірну інформацію про різні види, фактури, кольори і ціни на натяжні стелі, а також про якість роботи і гарантії різних фірм-виконавців. Тоді народилася ідея: чому б не створити сайт, де можна було б зручно порівнювати і вибирати натяжні стелі за регіонами, типами, виробниками і встановлювачами?

Так почався проект STELI.NET.UA – перший в Україні агрегатор натяжних стель. Його мета – допомогти людям знайти оптимальне рішення для свого інтер’єру, економлячи час і гроші. На сайті можна переглядати фото натяжних стель у різних кімнатах, читати описи та характеристики матеріалів, дивитися відгуки клієнтів і поради експертів, а також замовляти безкоштовний вимір та розрахунок вартості натяжної стелі в своєму місті.

Проект STELI.NET.UA постійно розвивається і покращується. На сьогоднішній день на сайті представлено понад 1000 компаній з усієї України. Команда проекту планує розширити асортимент та функціонал сайту, додавши можливість онлайн-замовлення та оплати натяжної стелі, а також створити мобільну версію та додаток для смартфонів. Потенціал розвитку веб-сайту дуже великий, адже натяжні стелі – це сучасний і популярний вид стельової обробки.

Сайт створений монтажниками для бізнесу у сфері натяжних стель.

Місія

Наша команда працює у сфері натяжних стель досить давно. Постійно аналізуючи ринок, ми зрозуміли важливу річ. Незважаючи на те, що багато великих фірм з виробництва та монтажу декларують створення єдиного сайту натяжних стель, вони найчастіше замикаються самі на собі, на просуванні своїх товарів та послуг. Саме тому ми створили майданчик, на якому можуть знайомитися всі учасники ринку натяжних стель, налагоджувати взаємовигідні торговельні зв’язки, обмінюватися своїм досвідом і знаннями. На цьому ресурсі будуть з’являтися випробування та огляди, аналізуватися ціни і тенденції ринку натяжних стель. Тут можна буде прочитати інтерв’ю з цікавими людьми та уникнути знайомства з неблагонадійними постачальниками та монтажниками.

Метою нашого проекту є популяризація натяжних стель як доступного і якісного способу оформлення інтер’єру. Ми хочемо показати, що натяжні стелі – це не тільки красиво, але й функціонально, екологічно і безпечно. Ми також хочемо допомогти нашим клієнтам обрати найкращий варіант натяжної стелі для свого дому або офісу, враховуючи їх бажання, бюджет і особливості приміщення.

Бізнес

Не на словах, а насправді сприяємо розвитку бізнесу натяжних стель в Україні. Розвиваємо цивілізований ринок натяжних стель в Україні. Підтримуємо перехід галузі від “кухля вмілі руки” до професійної роботи.

Маркетинг

Ресурс STELI.NET.UA своєю основою вважає діяльність, спрямовану задоволення ринкових потреб з метою отримання прибутку всіма учасниками ринку.

Вигідні ціни

Завдяки розумінню цін на ринку, можливості вибору продукту у різних постачальників – збільшення прибутку при зниженні кінцевої ціни натяжних стель для споживача.

Задоволеність клієнтів

На підставі відгуків і порівняння прайсів різних фірм завжди можна вибрати найкращий варіант як як монтаж і продукцію, так і в ціні натяжної стелі.

Наша команда

Команда, що розвиває сайт STELI.NET.UA

team A.statopt ver

Юрій

Одеса

team B.statopt ver

В пошуку

Київ

team C.statopt ver

В пошуку

Правий берег Дніпра

team D.statopt ver

В пошуку

Лівий берег Дніпра

Є питання?

Ми завжди раді відповідати на питання про натяжні стелі та про все, що з ними пов’язано.

logo wegmans d
logo warehouse c
logo neuhaus e
logo kiehls f
logo coast b
fav icon1
tel icom
fav icon5
icon4
icon5
Догори