Алексей – - Бізнес Каталог фірм, магазинів та монтажників натяжних стель.

Алексей

Лубны Полтавская Тел.: 099 3010077Тел.: 097 5340297

Про нас

Ми пропонуємо натяжні стелі в м. Лубни та Полтавській області за найвищими стандартами.

При роботі з нами ви отримуєте:
Широкий асортимент натяжних стель будь-якої складності, різних типів і фактур, колірних композицій, які задовольнять найвимогливіший смак. Усі використовувані полотна і матеріали відрізняються високою якістю, екологічністю, надійністю, зносостійкістю і простотою у догляді.
У каталозі нашої продукції представлені: глянцеві і матові натяжні стелі, шовковисті, сатинові, стелі з різним фотодруком і декором, а також однорівневі, дворівневі і багаторівневі рішення для стель, які створять неповторний стиль і підкреслюють вишуканий інтер’єр Вашого будинку. Крім того, ми запропонуємо Вам композиційну побудову освітлення для будь-якої натяжної стелі,так як маємо в наявності великий асортимент люстр, світильники, світлодіодних стрічок.

Чому Вам варто звернутися до нас:

• Великий досвід роботи дозволяє нам гарантувати Вам високоякісний монтаж.В даній сфери ми працюємо уже понад 10 років. За роки роботи ми знайшли безцінний досвід, заслужили визнання і повагу. 60% замовлень робимо по рекомендаціях задоволених клієнтів;
• Нам під силу установлення стель будь-якої складності. Також проводимо ремонт полотна при порізі, проколі, злив води у разі затоплення зверху.
• Безкоштовний замір і консультація у зручний для Вас час;
• Завжди готові відповісти на ваші запитання, навіть якщо стелі поставили вам давно, або не ми. Ви можете отримати будь-яку консультацію, пов’язану з натяжними стелями, в телефонному режимі. А ще краще, завітайте до нашого офісу – будемо раді Вам допомогти;
• Ми даємо реальну гарантію на нашу роботу . Використовуємо виключно якісні матеріали,які підлягають гарантійному обслуговуванню.12 років офіційної гарантії на ПВХ плівку- кращий показник якості, плюс 1рік безкоштовного сервісу на монтажні роботи.
• Дотримуємося обумовлених термінів. Завжди! «Завтра» – це на наступний день і ніяк інакше;
• Наші співробітники постійно навчаються, за їх роботою ведеться постійний контроль якості;
• Забезпечуємо чистий монтаж (працюємо перфораторами з мішками, які поглинають 80% пилу при бурінні стін, залишки пилу ми збираємо промисловим пилососами);
• Постійно пропонуємо знижки на об’ємні замовлення.

Чистоту і затишок після наших робіт гарантуємо!!!
Дякуємо за зацікавленість нашою продукцією! Ми будемо раді поспілкуватися з Вами і допомогти з підбором найкращого рішення для Ваших потреб.

Телефонуйте прямо зараз, наш офіс працює 7 днів в тиждень.

Categories: Монтажники

Догори