Андрей – - Бізнес Каталог фірм, магазинів та монтажників натяжних стель.

Андрей

Ровно Ровенская Тел.: 095 824 46 70

Про нас

БЕЗКОШТОВНИЙ замір та безкоштовні технічні консультації майстра.

Не “фірма”!

Виміри, розрахунки, монтаж — все робимо самі. Звичайно, це суттєво зменшує підсумкову ціну замовлення.

Відповідально встановлюємо НАТЯЖНІ СТЕЛІ у містах Рівненської області.
Із задоволенням виїжджаємо в села!

Працюємо лише з якісними комплектуючими від провідних заводів. Для прикладу: замовляємо надійний профіль з якісного ПВХ чи алюмінію, ставимо довговічне сертифіковане з гарантією 12 років.

Пропонуємо чесну ціну. Якщо це можливо, завжди готові обговорити кошторис. Завжди пропонуємо кілька подарункових позицій (на вибір: безкоштовне встановлення люстри, безкоштовно стельовий карниз).

Робимо в міру швидко (від замовлення до монтажу зазвичай близько 3-5 днів). Сам монтаж зазвичай займає від 1,5 до 3 годин.

Намагаємось встановлювати акуратно та чисто. Використовуємо сучасний продуктивний інструмент.

Маємо великий досвід у монтажі натяжних стель. А також великий загальнобудівельний досвід.

За потреби пропонуємо своїм клієнтам різні пов’язані з монтажем натяжних стель супутні послуги (електрика, сантехніка, гіпсокартон тощо).

Безкоштовно виїжджаємо та робимо заміри. Безкоштовно надаємо експертні консультації на місці та по телефону.

Виконуємо замовлення будь-якої складності. Без проблем монтуємо всілякі люстри і софіти, робимо стелі, що ширяють, і світлові лінії, збираємо стелі з нішами і заставними під карниз, обводимо труби, “врізаємо” міжповерхові сходи, встановлюємо розділові елементи… Кріпимо якісно стелю до будь-якого типу стін: керамічна плитка гіпсокартон, бетон, саман, дерево, кладка.

Якщо говорити про дизайн і взагалі про полотна, то тут зовсім без обмежень — матові, глянцеві, сатинові, фотодрук, рельєфи, металік, блискітки… До ваших послуг буде величезний каталог Лабель із наочними зразками.

Як обрамлення в зазор між натяжною стелею та стінами встановлюємо еластичну білу ПВХ-вставку, або акуратно та швидко клеїмо красивий декоративний канат.

Пропонуємо гарантію та усі варіанти обслуговування своїх стель.

Categories: Монтажники

Догори