Иван – - Бізнес Каталог фірм, магазинів та монтажників натяжних стель.

Иван

Тернополь Тернопольская Тел.: 097 665 4857

Про нас

Натяжні стелі.Однорівневі.Дворівневі.Поєднання кольорів.Фотодрук.3D стелі.”Cosmos”.Зіркове небо.Парящі стелі.Швидко.Якісно.Гарантія 10 років.Безкоштовні консультації та дизайн,замір.Монтаж за один день.Виїзд в район.Якщо потрібно-можемо показати свою роботу.

https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmarks

Натяжні стелі вважаються найбільш прогресивними декоративними матеріалами на вітчизняному ринку.

Натяжну стелю роблять з ПВХ плівки.

Це дозволяє створити як абсолютно рівну поверхню, так і побудувати складну стельову конструкцію: багаторівневі стелі, 3D стеліі, і т. д.

Практично кожен продукт має власні переваги перед подібними або альтернативними варіантами.

Давайте розглянемо ті плюси, які є у французьких натяжних стелях, і чим саме вони краще інших видів обробки:

1.Тривалий період служби.

Натяжна стеля прослужить довго, звичайно, при дотриманні всіх правил догляду. В залежності від середовища, він може змінюватись, але в середньому вважається від 15 років.

2.Ніколи не з’являться тріщини.

Натяжна стеля робиться з еластичного матеріалу. З цієї причини, на відміну від гіпсокартону або штукатурки, ніколи не потріскається. Вам не треба більше боятися появи тріщин, і, тим більше, осипання штукатурки.

3.Немає необхідності перефарбовувати.

Натяжні стелі не піддаються вицвітання. Вони мають таку властивість, завдяки тому, що матеріал не фарбується, а на молекулярному рівні має особливу структуру. Колір залишається без змін протягом усього часу використання натяжної стелі.

4.Безпечна і швидка установка.

Монтаж натяжної стелі вважається лідером по швидкості. За 3-5 годин в кімнаті встановлять абсолютно готову натяжну стелю. Середній час роботи становить 35-50 м2 в день.

5.Відносно низька ціна.

Близько 20 років тому, коли натяжні стелі лише почали з’являтися в Україні, вони коштували дуже дорого. Їх могли дозволити виключно заможні люди. Це був показник забезпеченості і був своєрідним елементом престижу. Сьогодні – це найбільш простий варіант, щоб оновити стелю. Дешевше буде тільки в тому випадку, якщо фарбувати самостійно.

6.Легко демонтується і може змінюватися.

У разі появи проблем, натяжна стеля легко демонтується, а при бажанні, якщо вам набрид колір, його можна повністю змінити на якийсь інший.

7.Захисна функція натяжної стелі.

Захист від затоплення сусідами зверху – це унікальна властивість такої стелі. Якщо Вас затопили, приїде майстер і просто зіллє воду. Потім змонтує полотно назад. При цьому, стеля візуально залишиться незмінною за рахунок хорошої еластичності матеріалу.

У наші дні все більше людей віддають перевагу саме такому виду стелі. Особливо це стосується ремонту в новобудові.

Categories: Монтажники

Догори