Натяжні стелі Melagrana - Бізнес Каталог фірм, магазинів та монтажників натяжних стель.

Натяжні стелі Melagrana

Контакт: Роман
Ровно Ровенская Тел.: 097 962 07 51Viber: 097 962 07 51Telegram: 097 962 07 51Сайт: http://melagrana.com.ua
Photo of Натяжні стелі Melagrana

Про нас

Що таке сучасні натяжні стелі?
В даній добірці зібрані самі актуальні рішення (МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЛИШЕ ФОТО НАШИХ РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЄКТІВ):

Тканинні стелі. Це в першу чергу високий рівень безпеки монтажу без газових гармат та екологічний матеріал, що на сьогодні є поза конкуренцією. Всі тканинні стелі, що ми пропонуємо виготовляються в Європі (Франція, або Німечинна) тому всі полотна відповідають суворим вимогам сертифікації ЄС.

Тіньові профільні системи. Улюблене рішення дизайн-проєктів, що не потребує жодних: плінтусів, вставок чи канатів. Проте є ряд вимог щодо рівних площин стін і монтуються лише на чистовому етапі ремонту.

Ширяюче або ж паряще освітлення. Алюмінієвий профіль розроблений з дотриманням тепловіддачі світлодіодної стрічки. Може бути в кольорі: алюміній, чорний та білий. З розсіювачем чи без.

Світлові лінії. Альтернатива для тих хто хоче щось цікавіше ніж світильник. Ось тут можна втілити будь яку задумку, будь які геометричні фігури, різноманітні ширини світлової лінії. Можна використовувати як основне та декоративне освітлення.

Приховані гардини та ніши для карнизів. Тюлі і штори завжди будуть виглядати виграшно, адже сама не естетична частина з гачками закрита нішею.

Чистий монтаж без пилу. Ми використовуємо професійні перфоратори з системою пилевидалення, що дає можливість уникнути забруднення вашого приміщення. Закриваємо стіни захисною плівкою та зовнішні кути пластиковими кутниками для їхнього збереження.

Інтеграція будь-якого освітлення. Сьогодні не існує обмежень в монтажі будь-яких освітлювальних приладів. І це вкрай важливо, адже сьогодні освтлення відіграє важливу роль у дизайні інтер’єру.

Магнітні та накладні трекові системи. На перший погляд досить подібні, але кардинально різні в конструкції та монтажі. Даний спосіб освітлення, де окремі світильники (можуть бути різної форми) кріпляться на шинопроводі в будь-якому місці.

Професійна команда. Для якісного виконання будь-якого технічного завдання потрібні кваліфіковані та досвідчені виконавці, професійний інструмент та знання.

Categories: Монтажники, Производство + продажа, Электрика

Догори