Роман – - Бізнес Каталог фірм, магазинів та монтажників натяжних стель.

Роман

Тернополь Тернопольская Тел.: 096 954 9714Тел.: 098 091 0251

Про нас

Завітайте до нас в салон за адресою м.Тернопіль, вул.Володимира Великого буд. 9. Орієнтир – кафе-бар “Три дороги”)

Ви отримаєте професійну консультацію та попередній прорахунок вартості Вашої стелі.

Ми пропонуємо: 1 день – замір, 1 день – виготовлення, 1 день – монтаж

Швидкий безкоштовний замір
Майстер виїжджає на замір і відразу рахує точну вартість натяжної стелі.
Ми працюємо тільки з перевіреними матеріалами провідних європейських фірм. Гарантія на полотна 15 років.
Налагоджені технологічні процеси дозволяють пропонувати дуже приємні ціни, абсолютно не економлячи на якості.
Чесні прийнятні ціни
Монтаж стель проводиться з дотриманням всіх встановлених норм і правил згідно дсту 3.04.01.87

Лаковані натяжні стелі – це однозначно найчастіший і найбажаніший вибір для різних видів приміщень: приватного будинку, квартири, дачі, офісу, сауни, басейну, бенкетного залу, ресторану, готелю. Стелі виконані з лакового полотна візуально збільшують приміщення і створюють неповторні ефекти відбиваючи світло. В ванній кімнаті такі стелі створюють відчуття чистоти і свіжості, в офісі додають солідності та презентабельності, в бенкетному залі чи ресторані – блиск та розкіш, в басейні гарно відбивають світло.

Матові натяжні стелі.
Матові натяжні стелі дають можливість досягнути ефект ідеально рівної поверхні без дзеркального ефекту. Маючи значні переваги, часто такі стелі використовують замість гіпсокартону. Матові натяжні стелі добре застосовувати при використанні зовнішнього освітлення лед стрічкою.

Світлові натяжні стелі.
Стелі, виконані з напівпрозорого полотна, можуть виконувати роль основного освітлення в приміщенні. Ідеально рівномірна підсвітка натяжної стелі додає інтер’єру стилю і респектабельності. Світло, яке розміщене в міжстельовому просторі є надзвичайно приємне для очей. Якщо при цьому застосувати контролер світла, то можна регулювати інтенсивність підсвітки з допомогою пульта. Такі натяжні стелі застосовують як в офісах, магазинах, торгових центрах, ресторанах, так і в помешканнях.

Натяжні стелі з фотодруком
Тепер Ви маєте можливість реалізувати ваші фантазії в повній мірі, за рахунок відтворення будь-якого зображення на натяжній стелі (різні візерунки, фотографії чи логотип фірми). Фотодрук виконується з дуже високою роздільною здатністю спеціальними екосольвентними чорнилами, призначеними для інтер’єрів. Стелі виконані такими фарбами мають високу стійкість до вицвітання та механічних пошкоджень на багато років. Натяжні стелі з фотодруком також можна робити з внутрішнім освітленням.

Зоряне небо
Сотні сяючих зірок створять в приміщенні атмосферу комфорту і затишку. Монтуючи в стелю оптоволоконні провідники можна досягнути неповторні світлові ефекти. Ми будемо дуже раді, якщо Ваш дім, офіс чи ресторан буде прикрашати натяжна стеля, виконана саме нашими руками.

Categories: Монтажники

Догори