Часті питання про натяжну стелю

Час не стоїть на місці. З кожним роком змінюється мода на матеріали, і те, що було актуально десять років тому, стає застарілим. Так і пофарбована стеля стала менш бажаною в наш час. На заміну стелі прийшов гіпсокартонний. Той у свою чергу поступився місцем натяжній стелі. Незважаючи на велику популярність натяжних стель, виникає багато питань, пов’язаних із процедурою замовлення та виконання робіт. З процедурою виконання робіт ви можете ознайомитись за посиланням. Натяжні стелі є відносною новинкою у сфері будівельних робіт. Для встановлення натяжних стель потрібно вміння знання та інструменти. Звичайній людині буде не під силу його встановлення. Саме тому виникає велика кількість непорозуміння та питань.

Що було б легше розібрати виникаючі питання буде зручно їх аналізувати через призму ситуацій, у яких зазвичай виникають.

Випадок перший: «Чому я повинен обов’язково говорити вимірнику який тип плитки в мене встановлений?» або «Чому я повинна уточнювати у плиточників, чи є моя плитка у ванній або на кухні керамогранітом?»

Тип плитки може вплинути на кінцеву вартість замовлення. Потрібно уточнювати тип плитки, оскільки без цього не можна скласти точну кошторис і сказати підсумкову вартість роботи. Керамограніт – зазвичай плитка якої обкладають підлогу. Вона набагато міцніша і має більшу зносостійкість, ніж звичайна плитка. За ці якості її все частіше використовують для облицювання санвузлів або оформлення фартухів на кухнях. Ця плитка вимагає додаткової роботи та інструментів для обробки, щоб встановити на неї профіль натяжних стель. Складність цієї роботи впливає на підсумкову вартість.

Якщо не попередити замірника про цю плитку, установники натяжних стель не зможуть встановити полотна. Більше того, вам як замовнику буде неприємно дізнатися про додаткові витрати.

Випадок другий: Які види карнизів або гардин можна встановити на натяжній стелі? Чи ми повинні їх встановлювати?»

Насамперед потрібно уточнити їхнє майбутнє розташування та необхідність. Вам як замовнику потрібно буде вирішити, на якій відстані від вікна ви хочете гардини і який тип гардин вас цікавить. Найпростіший і найдешевший варіант – це купити звичайні карнизи та закріпити їх на натяжній стелі. У цьому випадку карнизи замовник повинен самостійно купити карнизи та повідомити їхню загальну довжину замірнику. Бригада відповідно до довжини вашого карниза встановлять необхідну кількість заставних. Після встановлення полотна ви кріпите карнизи до цих закладних. Другий варіант виглядає цікавіше, але й коштує більше. Йдеться про спеціальні профілі. Цей профіль дозволить вам зробити невелику сходинку. З її допомогою можна заховати карниз. Штори виходитимуть ніби із самої стелі. Варто також відзначити, що натяжне полотно буде не доходити до кінця стіни. Натяжне полотно закінчуватиметься цим профілем. Ваш карниз буде на невеликому шматочку за зет-профілем, його потрібно буде підшпаклювати. І останній, найкрасивіший, найпростіший для вас, але й дорогий варіант. Це оригінальні гардини для натяжних стель. З вашого боку потрібно лише вказати відстань до вікна. Виглядають вони набагато ошатніше, ніж попередні два варіанти.

Зовнішній вигляд всіх трьох варіантів ви можете переглянути на нашому сайті або попросити замовника показати вам.

Випадок третій: “Я хочу натяжну стелю у ванну це можливо?” або «Ось ви поставите натяжний у ванну, а там пліснява всередині не утворюється?»

Натяжна стеля є ідеальним варіантом для санвузлів чи вологих приміщень. Сама стеля ніколи в житті не покриватиметься пліснявою або вологою, а простір за натяжною стелею можна ізолювати за допомогою ущільнювальної вставки. Тож можна спокійно замовляти натяжні стелі у будь-які вологі приміщення.

Можна розглянути так само випадок із життя.

Розповідає менеджер Тетяна:

«Приходить до нас якось молода пара. Ольга та Тарас. У них був досить болючим дитиною, алергіком. За словами Ольги, дитина погано переносить пил і плісняву. Матері потрібна була стеля за якою легко було б доглядати, і виключити утворення цвілі та скупчення пилу. Я звичайно ж пояснила, що наші стелі не токсичні, без запаху, та й від плісняви гумку чудово допоможе.

Вставка під натяжну стелю використовується для перекриття зазору, який утворюється між стелею та стінкою після монтажу. Відмінно перекриває всі вади на стінці, можна використовувати для вологих приміщень, ванної кімнати і т.д. Має ширину від 10 мм до 14 мм. Виглядає дуже акуратно і точно попередить утворення цвілі за полотном.

Випадок четвертий: «Я хочу натяжну стелю на кухню, це можливо?» “Якщо я поставлю стелю в кухню полотно з часом не пожовкне, а правда, що стелю можна мити?”

Розповідаю з власної пам’яті.

«До нас в офіс узимку прийшла пенсіонерка із онуком. На ювілей своєї бабусі Єгор вирішив їй подарувати ремонт на кухні. Василина Іванівна була досить скептично налаштована. Вона не розуміла свого онука і думала, що онук марно витрачає гроші. “Дуже дорого, згодом стеля пожовкне… а потім що, через рік міняти? Дешевше свою стелю знову побілити”. Я лише трохи посміхнулася. Я пояснила Василисі Іванівні, що натяжні стелі дуже зручні, красиві, легко миються, і згодом вони не жовтіють. Термін служби самої стелі складає більше десяти років.

Зрештою ми з Єгором бабусю вмовили. Минуло десь місяцем п’ять, до мене приходить Василина Іванівна з полуничним бенкетом, вдячна за те, що виконали ідеальну роботу. Каже: “Знаєш онука, я ж спочатку не хотіла на своїй кухні ставити натяжний. Але ви мене з Єгорушка вмовили. Я по правді скажу дуже незадоволена була, поки до мене сусідка за сіллю не прибігла. Ну, я її на чай запросила. Так вона так кухнею захоплювалася, що мене гордість за онука взяла. Потім сусідка іншим сусідкам розповіла, всі також вирішили подивитися. Всім сусідам стеля дуже сподобалася.

Також можна розглянути деякі нюанси:

Дешеві матеріали та дешеве полотно.

Китай, на даний момент займає лідируючі місця у світі з виробництва та постачання техніки, деталей та відповідно натяжних стель. Якісні китайські стелі не смердять, і на відміну від Європейських натяжних мають більшу ширину полотен. Китайські полотна мають максимальну ширину полотна 5,0 м. Тоді як європейські полотна мають максимальну ширину 3,2 м. Також китайські аналоги мають більш різноманітний асортимент відтінків і текстур. На полотна від китайських та європейських постачальників компанії дають гарантію, а також виробники гарантують не токсичність та безпеку полотен. При загорянні полотна плавляться, але не горять.

Однак можна натрапити на «китайщину». Ці полотна виготовляють непрофесіонали, не обов’язково в Китаї, з найдешевших матеріалів, вони токсичні, горять під час пожежі, жовтіють з часом, легко лопаються і провисають. Великі фірми, включно з нашою, мають перевірених часом постачальників.

Вибір інструменту.

Потрібно використовувати інструменти, призначені саме для встановлення натяжних. Вартість всіх необхідних інструментів може становити понад тисячу доларів. Не кожен монтажник-початківець може собі їх дозволити. Вони можуть спробувати знайти аналоги цим інструментам, або купити схожі, але не підходящі. Цей фактор у сумі з відсутністю досвіду роботи з натяжних стель гарантовано призводить до того, що полотно або комплектуючі для натяжних стель псуються або деформуються. Про якісну роботу йтися вже не може.

Побудовою натяжних стель займається певна програма, у неї є кілька аналогів, які мають такий самий алгоритм роботи. За підсумками файли мають той самий формат і використовуються машиною для нарізки рулону на полотна певного розміру. Саме тому потрібна наявність замірника на об’єкті. Він повинен врахувати всі нюанси та правильно записати розміри та геометрію, щоб оператор програми зумів правильно побудувати полотно. Так варто відзначити, що після вимірів категорично не можна змінювати конфігурацію приміщення, додавати нові кути або зносити існуючі стіни, перегородки або короби. Полотно замовляється по первісному кресленню замірника і в процесі виготовлення його розмір міняти вже не можна.

Це одні з найчастіших питань на вимірах або наших менеджерів. Їх, звичайно ж, може бути набагато більше, всі заздрості від вашого об’єкта і які елементи натяжної стелі ви хочете використовувати у своєму проекті. Якщо їх усіх перерахувати та перерахувати зі статті вийде енциклопедія з натяжних стель. У будь-якому випадку вимірник допоможе вам зорієнтуватися на місці.

Ця стаття була надана сайтом potolki-ua.com

Догори