Що входить у вартість натяжної стелі?

Що входить у вартість натяжної стелі? Як вважають різні фірми? Явні та приховані платежі.

Ціна – це перше питання, яке цікавить споживача. Квадратний метр – дуже поширене формулювання, яким позначають вартість полотен натяжної стелі. І тут починається можна зіткнутися зовсім з різними числами, які не мають нічого спільного з остаточним кошторисом на реальному об’єкті. Наприклад, на відомому ресурсі можна зустріти ціну, за яку ви не купите навіть полотно без профілю та установки.

Як вважають кошторисну вартість натяжної стелі?

Умовно можна розділити види підрахунку на 2 види: простий та ретельний. При простій кількості метрів множиться на якесь число. Виглядає це приблизно так:

Приміщенняуцінаразом
1спальня2060012000
2кухня106006000
18000
Простий зразок кошторису

Тоді, коли потрібний точний підрахунок собівартості та прибутку – застосовується тщательний метод складання смети. У ньому може враховуватись навіть кількість дюбелів, витрачених на об’єкті. У найскладнішому варіанті це може виглядати так:

ЗалОд. вим.уцінаразом
1площакв.м.204008000
2профільпог.м.1850900
3кутишт.450200
4заставнішт.1150150
5вставкапог.м.1850900
10150
Зразок докладного кошторису

Для Замовника часто буває неважливо як і яким чином складено кошторис. Важлива підсумкова кількість і незмінність його.

З чого складається вартість натяжної стелі?

Ціна складається з вартості матеріалу, виконання робіт та накладних витрат. Також враховуються офісні та транспортні витрати.

Окремо можна розглянути вартість ексклюзивної натяжної стелі великої складності.

Ціноутворення матеріалів.

Вартість комплекту матеріалів для натяжних стель – сума цін полотна, профілю, вставки, закладних для світильників і т.д. залежно від технічного завдання.

Профіль пластиковий або алюмінієвий різних видів (стінний, стельовий або універсальний), закладні під світильники, кільця протекторні, декоративна вставка по периметру. Дюбелі, металовироби, спеціальні кріплення, куточки.

Істотне подорожчання можуть викликати гардини прихованого монтажу, світлові лінії, ніші, ширяюче або контурне світло.

Ціна полотен.

Полотно – в основному найдорожча та важлива частина натяжної стелі.

Ціна полотна залежить від вартості плівки, кількості кутів, складності відрізу. Зробити прямокутне полотно з чотирма кутами найпростіше. Але навіть тут можуть бути відмінності в ціні. Полотно натяжного може повністю чи ні використати всю ширину рулону. Тобто відходи завжди є, питання лише у їхній кількості. Кольорові та лакові полотна у закупівлі коштують більше білих та матових. Відріз у широкому рулоні також коштує дорожче відрізу з рулону стандартної ширини.

Дорожче звичайної плівки будуть декоративні плівки з імітацією неба та інших принтів, тканини, бетону, металу і т.д.

Фотодрук на натяжному полотні значно дорожчає його вартість.

Чинники, що впливають на подорожчання квадратного метра натяжної стелі.

Складність форми стелі. У виготовленні складніше, а отже, дорожче, зробити полотно для приміщення з безліччю кутів.

Криволінійність, внутрішні вирізи. При криволінійності та внутрішніх вирізах у полотні огарпунку проводиться вручну, що оплачується додатково.

Центрівка швів. Іноді приміщення буває дуже широке і потрібно спаювати полотна разом. Шви -додаткова праця та витрати для виробництва. Деякі клієнти просять розмістити шов на полотні у певному місці. Це спричиняє перевитрату матеріалу і тому полотно з центруванням шва обійдеться більше звичайного. Також іноді споживач просить спаяти разом полотна різних кольорів.

Вартість профілю.

Профілі, що застосовуються для монтажу натяжних стель, мають різне призначення, матеріал і вартість.

Матеріал:

 • Пластик, що найчастіше застосовується. Працювати із ним легко. Ціна низька.
 • Алюміній. Застосовується для складного монтажу, в гардинах, ширяючих, світлових лініях і т.д. А саме там, де потрібна підвищена міцність та точність, відведення тепла. Ціна – від середньої до високої.

Ціна закладних для світильників, протекторних кілець.

Заставні, що застосовуються для встановлення світильників, карнизів та ін.

Ціна декоративного обрамлення на стику стелі та стіни.

Вставка

Декоративну вставку використовують, щоб приховати технологічний проміжок між стіною і полотном після монтажу по гарпунній системі кріплення стелі. Вставка щільно прилягає до поверхні стіни, маскує її нерівності та акуратно обрамляє вигини.

Вставка виконує роль стельового плінтуса, але якщо Ваша стеля з округлими формами або приміщення з нерівними стінами, то ми рекомендуємо використовувати саме декоративну вставку, а не пластикові плінтуси або молдинги. Вставка чудово підходить для мінімалістичного дизайну.

Також вставку можна тимчасово демонтувати для зняття стель.

Складність монтажу вставки – легка.

Види декоративних вставок:

 • біла
 • кольорова
 • для роздільного профілю

Шнур

М’який кольоровий шнур. Його часто використовують для декору меблів або для виготовлення штор. У ролі плінтуса на стелі виглядає оригінально та ошатно. Закріплюють декоративний шнур спеціальним пістолетом із термоклеєм на силіконовій основі. Цей варіант окантування хороший, якщо в приміщенні помірно рівні стіни.

Ціна шнура дорожча за пластикову вставку.

Складність монтажу – середня.

Ліплення, молдинги.

Пінопластові, поліуретанові або гіпсові плінтуси.

Переваги можуть замаскувати майже будь-яку нерівність стіни.

Недоліки – якщо виникне необхідність зняти стелю, це неможливо без демонтажу ліплення. Щодо вставки чи шнура мають підвищену вартість. Треба проводити багато операцій для отримання кінцевого результату: приклеювання, шпаклівка, прошкурювання, ґрунтовка та фарбування. Потрібний акуратний монтаж.

Складність монтажу – висока.

Ціноутворення робіт.

Вартість роботи явно вважається від кількості метрів стелі, периметра, кількості світильників та складності монтажу. Для робітників із суми за стелі йдуть витрати на газ, амортизацію інструменту та автомобіля.

Вплив “квадратури” на ціну натяжної стелі. Чим більше бригада знаходиться на об’єкті, тим менше їй треба переїжджати, збирати та розкладати інструменти, тобто зменшується вплив транспорту на ціну.

Що таке “мінімальне замовлення”? Це мінімальна ціна матеріалу з роботою, яку ви сплатите за стелю незалежно від квадратури. Застосовується до об’єктів площею менше 10 кв.м.

Офісні та транспортні витрати.

Офісні витрати – витрати на мобільний зв’язок, канцелярію та податки. Чим більші обсяги – тим менша частка витрат.

Транспортні витрати – витрати на паливо. Як правило, враховуються при об’єкті, що знаходиться за межами міста або населеного пункту. Найчастіше йдуть окремим рядком у кошторисі.

Як вважають різні фірми?

Порада – завжди треба дивитися на остаточний кошторис. За однакової вартості метра в рекламі за підсумком різниця може бути дуже суттєвою. Деякі фірми вказують ціну метра з профілем та роботою, другі полотна та роботи без профілю, треті лише вартість полотна. Також в оголошенні можна зустріти застарілу інформацію за ціною.

Додаткові види робіт та матеріалів
Освітлення
 • Встановлення люстри гачкового типу – 150 грн/шт.
 • Установка люстри із планковим типом кріплення – 200 грн./м.п.
 • Встановлення люстри нестандартної форми або люстри понад 10 кг – 200 грн/шт. + вартість витратних матеріалів
 • Установка дизайнерських, колекційних, раритетних, антикварних люстр – ціна договірна
 • Монтаж платформи під люстру (без монтажу люстри) – 50 грн/шт.
 • Монтаж платформи під точкові світильники (без підключення світильника) – 50-350 грн/шт.
Обвідні конструкції

Ми дбаємо про те, щоб натяжна стеля прослужила Вам набагато довше заявленого в гарантії терміну.

Тому зміцнюємо вразливі місця конструкцій за допомогою спеціальних обвідних кілець для труб опалення заводського виробництва, а також спеціальних закладних для модульних меблів та карнизних систем, які виготовляємо індивідуально для кожного об’єкта.

Ексклюзивні стелі

Натяжні стелі – неймовірно м’який оздоблювальний матеріал. Тому дизайнери їх використовують для втілення сміливих художніх ідей, перед якими здаються більшість інших варіантів оздоблення. Для ексклюзивних стель ціна завжди вважається індивідуально за побажаннями клієнта.

Ніші

Різьблені стелі

Дворівневі

Ми використовуємо власну технологію встановлення двохрівневих стель натяжних без гіпсокартонних коробів. Короб із натяжного полотна кріпиться на спроектовану нашим технологом конструкцію та утворює ступінчастий виступ. Стелі з коробом без гіпсокартону – це швидке, чисте, практичне та довговічне рішення для стелі.

Ціна дворівневої натяжної стелі під ключ – у середньому 650-950 грн./м.кв. Залежно від дизайн-проекту. Так як дворівневі стелі – це складова конструкція, вартість формується наступним чином:

 • ціна загальної площі всіх складових частин – 180 – 350 грн./м2 залежно від обраного Вами матеріалу.
 • загальна ціна монтажу освітлювальних приладів, заявлених у дизайн-проекті
 • прямий ступінь рівня – 600 грн./м.п.
 • округлий ступінь рівня – 600 грн./м.п.
 • W-вставка для дворівневої стелі – 60 грн./м.п.
 • кути на коробі 2 рівневої стелі – 50 грн/шт.

Стеля, що парять, контурні стелі

Стеля, що парить, контурна стеля – це візуальний ефект, якого досягають за допомогою LED-підсвічування периметра стелі. Стеля, що парить, відрізняється від контурного тим, що в останньому варіанті світло від світлодіодної стрічки проходить через плівку натяжної стелі. А ціна ширяючих і контурних стель залежить від кількох факторів:

Фотодрук на натяжній стелі

Зображення на натяжних стелі освіжають інтер’єр і задають особливу тематичну атмосферу сприйняття простору.

Так як технологія друку зображень на плівці ПВХ багатоступінчастий процес, то вартість цієї послуги формується виходячи з декількох факторів:

Зоряне небо

У своїй монтажній практиці ми використовуємо технологію встановлення зоряного неба Starpeans – невеликі голочки-світловоди різного діаметру, які простягаються в полотно та дарують Вам чудову атмосферу космічного спокою у кімнаті.

Багатобарвні натяжні стелі

Багатобарвні стелі – це спеціальне технологічне рішення для кімнат з низькими стелями, коли дворівневу конструкцію кріпити просто невигідно, щоб не втрачати висоту. Однак, багатобарвні стелі чудово підкреслюють тематичні зони в приміщеннях і гармонійно виглядають з точковими світильниками так само, як і стелі з коробами.

Безщілинні натяжні стелі

Підсумок: розрахунок вартості натяжних стель

Натяжні стелі – це досить складний комплекс матеріалу з послугами і тому ціна «під ключ» залежить від суми безлічі складових, індивідуально для кожного об’єкта. Точний кошторис ви можете отримати тільки після реальних вимірів, креслень та вибору “наповнення” Вашої натяжної стелі.

Догори