Натяжні стелі в спальні

Натяжні стелі в спальні

В даний час тема дизайну та покращення своїх житлових умов все актуальніша та актуальніша. Особливо це стало помітно після довгострокового карантину, адже багато працівників офісів перейшли на дистанційну роботу. Ось приклад звернення до нашої компанії однієї з клієнток:

По собі я помітила, що старий ремонт почав тиснути, і особисто мені, як і багатьом іншим замкненим «на карантині» гостро постало питання ремонту. При чому хотілося зробити це бюджетно, і без особливого бруду (той, хто хоча б раз починав повноцінний ремонт мене зрозуміє). Перше питання, яке я собі поставила було «Що саме я хотіла б змінити? З чого почати?

У пошуках відповіді я лежала і бездумно дивилася в стелю. Він був старим і обшарпаним, неприємне видовище. І тоді я подумала: Чому не почати саме з нього? Зміни невеликі, але кімната кардинально зміниться».

Потім ця ж клієнтка (назвемо її Юлією) заявила, що це було найкраще рішення, яке вона ухвалювала. Нова обстановка у спальні, допомогла Юлії налаштуватися на новий лад, підняла настрій та полегшила перебування на дистанційній роботі. Після цього випадку, я вирішила торкнутися тез як:

 1. Яка текстура більше підходить до спальні (думка складена згідно з відгуками замовників).
 2. Плюси та мінуси мату, глянцю, сатину.
 3. Що спочатку варто враховувати на етапі планування натяжної стелі в спальні.
 4. Можливі проблеми та казуси про які потрібно знати.

Яка текстура більше підходить до спальні?

(думка складена згідно з відгуками замовників)

Згідно зі статистикою, за 2021 рік текстура мат посіла перше місце (70% замовлень), глянець друге (20% замовлень), і відповідно сатин посів останнє місце (10% замовлень).

Плюси та мінуси мату, глянцю, сатину.

Матові натяжні стелі.
20170215 103147
Матові натяжні стелі

Плюси:

 1. Особливість шорсткої матової поверхні в тому, що вона не відображає все, що знаходиться в приміщенні, але в той же час відмінно сприяє поширенню і розсіюванню світла по кімнаті. Ця властивість дозволяє використовувати натяжні тканини та плівки в спальні, де занадто сильні відблиски та відображення можуть викликати стомлюваність та роздратування (наприклад, якщо людина фрілансер і багато працює саме у спальні).
 2. Не так видно краплі конденсату (якщо в кімнаті стоїть зволожувач повітря).
 3. Приємна на вигляд текстури.
 4. Пом’якшує візуально вигляд спальні.
 5. Ціна дешевше ніж глянець та сатин.
 6. Це класична стеля.

Мінуси:

 1. Невеликий вибір кольорів. Кількість можливих відтінків, як правило, обмежується десять – п’ятнадцять можливих варіантів.
Лакові (глянцеві) натяжні стелі.
20150726 101648
Глянцева натяжна стеля

Плюси:

 1. Величезна кількість кольорів та відтінків (більше 100).
 2. Відбиває світло.
 3. Візуально підвищує простір, піднімає висоту приміщення.
 4. Відображення ліжка та інших предметів у спальні.
 5. Величезна варіативність комбінацій та поєднань із глянцевою стелею.

Мінуси:

 1. Тіні та відблиски негативно позначаються на психіці нестабільних холериків та меланхоліків, у вечірній час викликаючи страх і паніку.
 2. Згодом глянцеві стелі можуть набриднути.
 3. Під час миття глянсової стелі можуть залишатися розлучення.
 4. Відмінно видно залишки конденсату (якщо в кімнаті стоїть зволожувач повітря).
 5. Ціна. Глянцева натяжна стеля коштує дорожче матового або сатинового.
 6. Забруднення добре видно.
Сатинові натяжні стелі.
20160127 114952
Сатинова натяжна стеля

Плюси:

 1. М’яке розсіювання.
 2. Якщо не можете визначиться, це ваш варіант! Бо сатин — золота середина між матом і глянцем.
 3. Має невеликий коефіцієнт відбиття, але він є! При чому, на відміну від глянцю, не викличе страх і паніку.
 4. На відміну від глянцю, набагато менше видно забруднень.
 5. Візуально текстура схожа на ідеально пофарбовану стелю.

Мінуси:

 1. Важче у монтажі, вимагає вищої кваліфікації.
 2. Невеликий вибір кольорів. Кількість можливих відтінків, зазвичай, обмежується чотири – шість можливих варіантів.
 3. Якась “пластиковість”.

Що спочатку варто враховувати на етапі планування натяжної стелі в спальні?

 1. Наперед плануйте нішу під шафу! Бо після замовлення полотна внести зміни до конструкції буде неможливо. В обов’язковому порядку замірника говорите про те, що в спальні ви плануєте шафу, щоб замірник виміряв довжину бруса, на який буде монтуватися натяжна стеля.
 2. Гардини! Хвора тема всіх майстрів та менеджерів. Якщо ви вирішили робити вбудовані гардини, ви ОБОВ’ЯЗКОВО на етапі вимірів повинні повідомити замірника. Щоб уникнути в майбутньому непорозуміння обов’язково обговоріть із замірником вигляд, розмір, відступ і тип вбудованих гардин.
 3. Продаж меблів. При встановленні та монтажі меблів меблярами потрібно бути вкрай обережними, один незручний рух і стеля порвано!

Можливі проблеми та казуси про які потрібно знати

 1. Проведення. Потрібно знати точно де знаходиться проводка, щоб її не пошкодити, і майстри не отримали удар струмом. Якщо ви не знаєте розташування проводки ОБОВ’ЯЗКОВО повідомте замірника, він зробить позначку і майстри на об’єкт візьмуть з собою прилад для виявлення проводки. (але прилад у будинках із залізобетонними плитами працює не зі 100% ймовірністю, тому краще дізнайтеся заздалегідь).
 2. Стіни із тонкого гіпсокартону. Як правило потрібно, щоб поверхня мала хорошу несучу здатність. Для такої стіни ставлять спеціальний профіль (він дорожчий).
 3. Дуже потужні світильники. Вони сильно нагрівають стелю, що може призвести до перегріву, а в подальшому пропалі стелі.
 4. При встановленні натяжних кімната нагрівається до 60 градусів за Цельсієм. Відповідно шпалери повинні повністю просохнути на момент установки, щоб запобігти пересиханню та опаді шпалер.

Підсумок:

Отже, можна підбити підсумок. Натяжна стеля у спальні це сучасне, бюджетне та досить стильне рішення, яке обов’язково принесе затишок та комфорт вашому будинку. Великий вибір кольорів та відтінків дозволить вам підібрати ваш індивідуальний стиль, розставить акцент і додасть родзинку у ваш інтер’єр.

Наша компанія дає гарантію на плівку 10 років та монтаж 4 роки. Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені в якості та швидких термінах виконання. Наша підтримка клієнтів працює щодня без вихідних!

Ця стаття була представлена в рамках партнерської програми менеджером компанії grandmaster.od.ua Алей.

Догори