Технологія монтажу натяжних стель

Робота з монтажу натяжного стельового покриття вимагає уважного та неспішного підходу, оскільки полотно можна легко пошкодити чи зіпсувати. Якщо немає впевненості у своїх можливостях, краще скористатися послугами майстрів.

  1. Точно знімаються всі виміри у приміщенні.
  2. Креслення (малюнок) передається на фірму, яка спаяє стелю за вашими розмірами. При цьому ви погоджуйте колір та фактуру полотна.
  3. Готовий комплект для встановлення натяжної стелі привозиться на об’єкт, готуються інструменти та можна починати.
  4. У приміщенні прибирають меблі та предмети від стін.
  5. У кутах кімнати розмічають стіни і її периметру проводять лінію з допомогою рівня. Між перекриттям стелі та полотном залишають місце для встановлення освітлювальних приладів та прокладання комунікацій.
  6. Дюбелями кріплять профіль з інтервалом 8-10 сантиметрів згідно з розміткою. Інтервал може змінюватися від матеріалу профілю та якості стін.
  7. Встановлюються спеціальні кріплення для світильників.
  8. Включають теплову гармату та прогрівають приміщення мінімум до 60 градусів. Тканинну стелю встановлюють без нагрівання.
  9. Приступають до монтажу полотна. Спочатку за допомогою «крокодилів» – спеціальних кріплень закріплюють один кут полотнища, який вважають базовим, зазвичай на ньому є спеціальна позначка. Наступний кут розташовується за годинниковою або проти годинникової стрілки від змонтованої ділянки. Не рекомендуємо натягувати за діагоналями. Плівку нагрівають і закріплюють усі кути.
  10. Далі за допомогою спеціальної лопатки (шпателя) вставляють у багет весь матеріал вздовж стін. Вирізають отвори для світильників.
  11. У зазор між стелею та стіною встановлюють маскувальну стрічку.

    На цьому монтаж завершено.

Догори