Технічні вимоги щодо встановлення натяжної стелі.

Технічні вимоги щодо встановлення натяжної стелі (Додаток до Договору про встановлення натяжних стель)

  1. Замовник попереджено необхідність обов’язкового збереження постійного периметра приміщень після проведених вимірів, складання креслень і замовлення з виробництва.
  2. Замовник попереджений про те, що залежно від ширини кожної фактури, стеля може мати зварні шви, передбачені технологією виготовлення натяжних стель. Замовник зобов’язаний у момент підписання договору узгодити розташування швів та затвердити їх направлення на робочому кресленні.
  3. Всі будівельні роботи повинні бути виконані повністю, ретельно прибрано будівельне сміття.
  4. Замовник забезпечує прямий доступ до стін по всьому периметру приміщення, і вільна відстань від стін повинна бути не менше ніж 80 см, а вільна відстань від стелі до верхньої частини меблів не менше ніж 40 см.
  5. У приміщенні примикання стельових плит до стін та вентиляційних коробів має бути герметичним, щоб унеможливити ефект всмоктування повітря.
  6. Надування або прилипання стелі до основного можуть виявлятися через фізичні процеси або протяги і не є шлюбом у роботі. У разі виникнення цієї ситуації рекомендується встановлення вентиляційних решіток.
  7. Стіни в місцях кріплення стель мають бути міцними, неушкодженими, прямолінійними. Гіпсокартон, керамічна плитка та інші конструкційні та оздоблювальні матеріали повинні бути надійно закріплені. При встановленні на кахель не допустимо наявність порожнин між плиткою і стіною. За наявності порожнеч між стіною та плиткою Підрядник знімає з себе відповідальність за пошкодження плитки.
  8. Поверхня основної стелі повинна бути рівною, що виключає відшарування старої обробки. Також на ній не повинно бути явних та прихованих елементів (цвяхів, шурупів, дроту тощо), які можуть пошкодити натяжну стелю.
  9. Відповідно до технології, площини стель виставляються горизонтально за лазерним рівнем. Якщо в приміщенні викладена керамічна плитка, рівень установки натяжної стелі може визначатися паралельно горизонтальному шву між плитками. Якщо в приміщенні є короби з гіпсокартонних плит, то рівень стелі знову ж таки може задатися рівнем виставленого гіпсокартону.
  10. Замовник надає виконавцю схеми комунікацій, прокладених у стінах (електропроводка, труби опалення, водопостачання та систем кондиціювання). За відсутності схеми Підрядник несе відповідальності за пошкодження комунікацій.
  11. До місць встановлення світильників повинні бути підведені кабельні лінії, що забезпечують гарантоване увімкнення та вимкнення напруги.
  12. На поверхні основної стелі Замовник повинен вказати місце розташування світильників видимим після нанесення пишучим предметом. Центрівка місць кріплення заставних під світильники та монтаж електропроводки не входять до обов’язків Підрядника та здійснюється Замовником до початку робіт з монтажу натяжних стель.
  13. Особлива увага повинна бути приділена до встановлення світильників, які повинні мати певні якості та бути сумісні з матеріалами натяжної стелі. Світильник повинен мати БОРТИК (штампований світильник). Бортик, що існує на краю ідеально, підходить для того, щоб прикрити підсилювальне кільце, яке приклеюється на стелю для зміцнення матеріалу в місці прорізування під світильник. Використовувати литі світильники та світильники без борту небажано. Вбудований світильник не повинен нагріватися до температури понад 60 градусів (інакше станеться, перегрів підсилювального кільця та можлива деформація, а також розрив кільця та матеріалу). Світло від лампи вбудованого світильника не повинно освітлювати стельовий простір.
  14. Конструкція світильника має бути узгоджена з підрядником до початку робіт.
  15. Монтаж та підключення світильників тощо. не входить до обов’язків Підрядника. За потреби виконується замовником самостійно або є окремою роботою.
  16. Залежно від фактури полотна і його площі стеля може мати природний провис (3 – 8 см), що не є шлюбом.
  17. Перед початком робіт Замовник треба кімнатні рослини та свійських тварин, а також всі цінні предмети та речі, які можуть деформуватися при зміні температури в процесі встановлення натяжних стель.
  18. Перед початком робіт Замовник зобов’язаний забезпечити вільний доступ монтажників до санвузла та водопроводу. На об’єкті потрібні справні розетки живлення з напругою 220 В.
  19. У разі з’ясування в процесі робіт факторів (наприклад, ненадійність або, навпаки, особлива міцність стін, наявність великої кількості арматури в стінах та інше), що впливають на строки монтажу та ускладнюють монтаж Підрядник має право переглянути терміни виконання замовлення та оплати додаткових робіт.
  20. Замовник повинен повідомити Підрядника про плитку сортів “Грес” або “Керамограніт”. Якщо замовник не знає або не впевнений у сорті плитки, перевірка може бути виконана безпосередньо на об’єкті.
  21. При затопленні гарячою водою (понад 60 С) стеля може деформуватися і після повторного монтажу не набути вихідної форми. Також стеля може бути безповоротно зіпсована при великій (понад 100 літрів) кількості води.

З технічними вимогами щодо встановлення натяжної стелі Замовник ознайомлений _________________________________________________________________________  ПІБ та підпис

Дані технічні вимоги та інші документи можна завантажити на сайті STELI.NET.UA

Догори